Kristina Sabo z kapely Leisure predstavuje prvý kúsok zo svojho sólového albumu

Prvý song s názvom "Star in a puppet show" z rovnomenného albumu, ktorý vychádza 20. marca,  predstavila spolu s videoklipom, kde si na režisérsku stoličku opäť sadla samotná speváčka.

 

 

Nový album "Star in a puppet show" bude obsahovať desať autorských songov. Žánrovo Kristina neupustila od rocku, v ktorom sú miestami primiešané prvky indie a popu. 
 

leisture
LEISURE

Album vychádza digitálne a taktiež na CD nosičoch.

 

Predpredaj albumu, o dizajn ktorého sa taktiež postarala Kristina, začal 28. februára. Obsahuje 20 stranový booklet s textami, jedinečným dizajnom na mieru ku každému songu a doteraz nezverejnené fotografie. Všetky nosiče zakúpené v predpredaji budú podpísané.

 

Kristina je autorkou hudby aj textu všetkých songov, ktoré pripravila v štúdiu spoločne s gitaristom Tomom Sabom. O basovú gitaru sa postaral Julo Szabo, basák kapely Leisure a bubenícky post na celom albume zaujal Gabriel Szelle. Ako hosť v jednej z piesní nahral piano a sláčikové nástroje Martin Hanzel, ktorý sa už v minulosti tejto úlohy ujal v singli "Cesta domov".

 

Sama Kristina uviedla na sociálnych sieťach, že sa už pracuje na ďalších videoklipoch k blížiacemu sa albumu, takže sa budeme môcť tešiť aj na ďalšie vizuálne stvárnenie pod taktovkou speváčky.

 

leisture
 

LINKY:
WEB: http://www.leisure.rocks/
FB: https://www.facebook.com/kiksaboleisure
YT: https://www.youtube.com/channel/UCzfbt6Jl9u3bJMi6H50qbfA