World Music Festival Bratislava

World music festival v Bratislave bude pre všetkých

Deviaty ročníka World Music Festivalu Bratislava, ktorý sa odohrá 15. – 18. augusta 2024. 

World music festival, ktorý zotiera hudobné hranice

ondro

Od 17. do 20. augusta 2023 sa bude v Bratislave konať v poradí už 8. ročník World Music Festivalu Bratislava (WMFBA). 

Pestrý World Music Festival Bratislava začína už 18. augusta

Siedmy ročník festivalu world music sa bude konať od 18. do 21. augusta na rôznych lokalitách v historickom centre Bratislavy a vystúpia na ňom hudobníci nielen zo Slovenska, ale aj z Argentíny, Egypta, Kapverdských ostrovov, Poľska, Portugalska a Ukrajiny.

Na Slovensku nevídaný workshop pre hudobníkov: známy britský PR manažér Duncan Ballantyne poradí ako sa presadiť v zahraničí

World Music Festival Bratislava vo svojom aktuálnom ročníku pripravuje konferenciu s workshopom pre všetkých slovenských hudobníkov, ktorí majú záujem posunúť svoju hudbu za hranice Slovenska.

World Music Festival Bratislava opäť našiel svoje publikum

wmfb

Veľa poďakovaní zo strany hudobníkov, delegátov, novinárov, ale aj „obyčajných“ fanúšikov etno hudby sprevádzalo podujatia štvrtého ročníka World Music Festivalu Bratislava.

Rumbo Tumba – spojenie minulosti s budúcnosťou

Svoj projekt nazvaný Rumbo Tumba predstaví slovenskému publiku v rámci tohtoročného World Music Festivalu Bratislava v sobotu 28. septembra. 

Posledný septembrový víkend vám spríjemní World music festival v Bratislave

aziza

V dňoch 27. –29. septembra 2019 sa v Bratislave uskutoční štvrtý ročník podujatia World Music Festival Bratislava.

Karnatická hudba z juhu Indie premiérovo na Slovensku

wmfb

Ak chcete zistiť, ako znie hudba juhoindickej karnatickej tradície naživo, treba prísť na koncert sestier M. Lalitha a M. Nandini v rámci WMFB v sobotu 28. 9. 2019 o 19.00 do Primaciálneho paláca.

World Music Festival Bratislava 2019

wmf

V dňoch 27.-29. septembra 2019 sa v Bratislave bude konať štvrtý ročník podujatia World Music Festival Bratislava. Na niekoľkých miestach hlavného mesta Slovenska zaznie zaujímavá hudba z rôznych kútov sveta - world music, ethnojazz aj slovenský folklór.

World Music Festival Bratislava medzi najlepšími etnofestivalmi sveta

World Music festival Bratislava

Mimoriadnym úspechom slovenského World Music Festivalu Bratislava je trojnásobné umiestnenie vo svetovej špičke festivalov v hlasovaní odborníkov.