World Music Festival Bratislava

World Music Festival Bratislava opäť našiel svoje publikum

wmfb

Veľa poďakovaní zo strany hudobníkov, delegátov, novinárov, ale aj „obyčajných“ fanúšikov etno hudby sprevádzalo podujatia štvrtého ročníka World Music Festivalu Bratislava.

Rumbo Tumba – spojenie minulosti s budúcnosťou

Svoj projekt nazvaný Rumbo Tumba predstaví slovenskému publiku v rámci tohtoročného World Music Festivalu Bratislava v sobotu 28. septembra. 

Posledný septembrový víkend vám spríjemní World music festival v Bratislave

aziza

V dňoch 27. –29. septembra 2019 sa v Bratislave uskutoční štvrtý ročník podujatia World Music Festival Bratislava.

Karnatická hudba z juhu Indie premiérovo na Slovensku

wmfb

Ak chcete zistiť, ako znie hudba juhoindickej karnatickej tradície naživo, treba prísť na koncert sestier M. Lalitha a M. Nandini v rámci WMFB v sobotu 28. 9. 2019 o 19.00 do Primaciálneho paláca.

World Music Festival Bratislava 2019

wmf

V dňoch 27.-29. septembra 2019 sa v Bratislave bude konať štvrtý ročník podujatia World Music Festival Bratislava. Na niekoľkých miestach hlavného mesta Slovenska zaznie zaujímavá hudba z rôznych kútov sveta - world music, ethnojazz aj slovenský folklór.

World Music Festival Bratislava medzi najlepšími etnofestivalmi sveta

World Music festival Bratislava

Mimoriadnym úspechom slovenského World Music Festivalu Bratislava je trojnásobné umiestnenie vo svetovej špičke festivalov v hlasovaní odborníkov.

Na konferencii v rámci World Music Festivalu Bratislava zaznie aj téma o GDPR

adriana-tomanova

Festival pomáha začleniť slovenskú scénu do world music komunity vytváraním priestoru pre prezentáciu hudby aj networking. Záujemci o  účasť na prednáške majú možnosť sa bezplatne registrovať online na webe festivalu.

Čo prináša Nový Populár 2/2018

novy_popular_2_2018

Časopisom listoval a jeho obsah komentoval Jaro Slávik, ktorý sa prekvapivo, no rozumom i srdcom orientuje aj nekomerčných žánroch. Okrem iného povedal aj to, že on si Populár kupuje. Buď ako Jaro, kupuj aj Ty a potešíš sa! 

Na bratislavskom World Music Festivale vystúpi El Amir, nekorunovaný kráľ flamenca

el_amir

Vyhľadávaná španielska formácia El Amir Flamenco Trio sa slovenskému publiku predstaví počas prvého festivalového galakoncertu v Ateliéri Babylon, dňa 14. septembra spolu s dvoma ďalšími hudobnými formáciami.