nové číslo

Nový Populár 4/2023 uvádza Maťo Mišík

Aktuálne číslo Nového Populáru uvádza Maťo Mišík, gitarista, grafický dizajnér, autor a moderátor cyklu Kytarová zbrojnice.

MOST POPULAR * jún-júl 2019

novy_popular_sting

Zuzana Čaputová, Jaro Filip, nové číslo, Soňa Horňáková, Slovenské alternatívne leto, Sting, Bose S1, Synthfest, Vydrapená Bužírka Punk System, Romek Hanzlík, Valašský špalíček

Vyšiel Nový Populár 3/2018. Pozrite si, čo obsahuje

Populár bol vždy hlavne o domácej hudbe, kam počítame tú slovenskú a českú. Spoločná história našich národov v dobrom aj zlom (by) v tomto mesiaci dovŕšila svoje sté narodeniny.

Nový Populár 2/2017 uvádza Danglár

Na Pohode sme sa stretli s Jožkom Gertlim, ktorý tu každoročne svojím štýlom zveční jedného z účinkujúcich - tentoraz Marka Lanegana. Jozef trochu prelustroval nové vydanie a potešil sa aj z CD prílohy.

Vyšiel Nový Populár 3/2016

NP3-16_banner

Zdá sa, že z podhubia  známych rómskych muzikantských rodín sa vynorila osobnosť, ktorá dokáže na seba viazať pozornosť s hudbou, ktorá už nemá prevažne  folklórny,  salónny a zdá sa, že ani popový charakter.

Čo obsahuje Nový Populár 1/2016

Obsahu vydania dominuje trojica velikánov progresívnej rockovej hudby. Rozsiahly rozhovor Novému Populáru poskytol pôvodný hráč na klávesové nástroje skupiny Yes Rick Wakeman. Ďalšou legendou svetovej progresívnej scény, ktorú sme v tomto čísle vyspovedali, je gitarista Adrian Belew a do tretice sa s našimi spolupracovníkmi porozprával aj bubeník a kapelník francúzskej art-rockovej skupiny Magma, Christian Vander.

Nový Populár 3/2015 uvádza Adam Ďurica

Novým vydaním časopisu Populár listuje a jeho obsah komentuje "Mr. Poper" Adam Ďurica
(P.S. nezamieňať s menovcom Ondrejom)

Vyšiel Nový Populár 1/2015

titulka NP1-15

Beth HartLenka DusilováZuzana Homolová a Szidi Tobias, štyri speváčky, štyri rozdielne osobnosti. Ľuboslav Petruška, gitarista dvoch kapiel, raketovej Korben Dallas a domovskej Chiki liki tu-a. Zrelý bard František Segrado, rocker Marián Greksa...