Steven Wilson

STEVEN WILSON * The Harmony Codex (recenzia)

Skvelé využitie dostupnej elektroniky v spojení s akustickými nástrojmi vytvára eklektickú zmes a ukazuje genialitu tohoto skladateľa, producenta a inštrumentalistu. Wilson nám tu predkladá 11 skladieb, na ktorých sa podieľalo mnoho významných muzikantov.

STEVEN WILSON The Future Bites (recenzia CD)

Tento album vyvolával polemiky ešte pred jeho vydaním a ihneď po ňom rozdelil tábor priaznivcov SW na dve polovice.

no-man * Love You To Bits

no-man (the duo of Tim Bowness and Steven Wilson) has announced details of its new album, Love You To Bits.

STEVEN WILSON * To The Bone World Tour (Viedeň, 4. II. 2018)

steven_wilson

Wilson často komunikoval s publikom, vtipne oznamoval koľko krokov už urobil, či koľko spálil kalórii, čítajúc tento údaj zo svojich hodiniek...

Steven Wilson z Porcupine Tree prvýkrát na Slovensku

wilson

Svetovo úspešnú show To The Bone obohatenú o skladby Porcupine Tree predstaví 10. februára 2019 v bratislavskej refinery gallery.

MOST POPULAR * január - marec 2018

most_popular

V mesiacoch január až marec 2018 ste na www.popular.sk najviac klikali na tieto články...

STEVEN WILSON * To The Bone (recenzia CD)

to-the-bone

Steven Wilson se snaží povzbudit budoucí generace. Snaží se oslovit širší publikum deskou, která se zabývá různými lidskými tématy. V mnoha ohledech je to album, které si může vychutnat každý.

STEVEN WILSON * Hľadanie pravdy v melodických pesničkách (rozhovor)

wilson

Steven Wilson je bezpochyby jednou z najvýraznejších osobností na súčasnej hudobnej scéne oscilujúcej medzi progresívnym rockom a experimentálnou hudbou. Zakladateľ formácií Porcupine Tree, No-Man, Blackfield a mnohých ďalších projektov však všetky žánrové škatuľky odmieta.

Recenzie CD NP3/2017

rec_cd_np3-17

Steven Wilson, Saténové ruky, Juraj Maxián, Deep Purple, Aga Derlak, Cermaque, Early Birds, Anna GADt, Milo Kráľ, Worls Music Bratislava Sampler

Nový Populár 2/2015 uvádzajú Shina a Dano Longital

Longital

Nový Populár 2/2015 uviedli Shina a Dano Longital, s ktorými sme sa stretli na festivale Colours Of Ostrava 2015. Longital zahrali, porozprávali o "Najlepšej slovenskej hudbe" a ako jedna z troch kapiel (Slovensko na Colours zastupovalo celkom 5 interpretov) reprezentovali aj vydavateľstvo Slnko records.