Tlačová správa

RockBoard RBO Power LT XL – dobíjecí stanice pro napájení efektových pedálů

power

Kytaristům a basistům se právě splnil sen. Warwick totiž uvádí dobíjecí stanici RockBoard® RBO Power LT XL určenou pro napájení jejich podlahových efektů (bez nutnosti připojení do elektrické zásuvky).

Nový e-shop Hummel Music

hummel-music-shop

Bratislavská predajňa DIVYD - HUMMEL MUSIC vynovila svoj internetový e-shop

DYNAMO TEAM * 3, 2, 1, Happy!

Trnavská exportná kapela Dynamo Team vydá 23.septembra 2015 svoj tretí album s názvom "3 2 1". 

Please The Trees * ( /\ r |> [Carp]

please-the-trees
„Každá hodina na turné, kdy nic neděláš, je promarněná,“ tvrdí zpěvák a kytarista, frontman kapely Please The Trees, Václav Havelka. Je to krédo, jímž se kapela řídila i vloni v zimě a právě díky němu vznikla nová deska Carp. ( /\ r |> [Carp] je čtvrté řadové album v diskografii Please The Trees, vychází 3 roky roky po předchozím A Forest Affair z roku 2012, jež v Kalifornii produkoval Jonathan Burnside a za které byla kapela oceněna žánrovou cenou Anděl.

CHARLIE PUTH * Marvin Gaye

charlie-puth

Spevák CHARLIE PUTH je aktuálnym kráľom singlového rebríčka v Anglicku. Jeho skladba Marvin Gaye je na ostrovoch najpredávanejšou nahrávkou uplynulého týždňa.

Barbora Poláková – český hudobný objav: Predstavuje nový, hviezdami obsadený klip Nafrněná

barbora-polakova

Vtip, nadhľad, irónia, perfektná produkcia a hviezdne herecké obsadenie – tak možno opísať nový videoklip herečky a speváčky Barbory Polákové k piesni Nafrněná.

Korben Dallas na Pohode predstavili duet s Anetou Langerovou

koreben_aneta

Korben Dallas na Pohode predstavili dve nové piesne. Novinky Kam ideme a Senzazneli v úprave Slava Solovića ako súčasť ich koncertu so Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu. Duet Sen s Anetou Langerovou, ktorý na jeseň vydajú ako singel, bol prekvapením vystúpenia.

Braňo Jobus * Plajko (kniha)

plajko

Toto leto, rovnako ako každý rok, pokrstí Braňo Jobus svoju novú knižku pre deti. A kto je jeho nový hrdina po červotočovi Chrumovi, komisárovi Mrodgem a muflónovi Ancijášovi? Handrová bábika Plajko, ktorá plní sny. Plajko bude festivalovou hviezdou. Najskôr sa v sobotu 4. júla predstaví v hlavnom programe na festivale Vrbovské vetry a potom v piatok 10. júla o 15.30 príde s Braňom Jobusom ako exkluzívny hosť do Literárneho stanu Martinus.sk na festivale Pohoda.

Bubeník z King Crimson Pat Mastelotto bude hrať v Košiciach

komara

Zvyčajne sa povestná ‚čerešnička na torte‘ vyskytuje na festivaloch ku koncu programu. Letný hudobný festival Hevhetia toto nepísané pravidlo poruší a svoj celomesačný program odštartuje už 9. júla v košických Kasárňach/Kulturparku koncertom tria KoMaRa. Názov kapely vznikol zo začiatočných písmen mien hudobníkov gitaristu Dávida Kollára, bubeníka z kapely King Crimson Pata Mastelotta a trúbkara Paola Raineriho. 

Warwick Adam Clayton Signature Model

Warwick’s cooperation with Adam Clayton of U2 goes back to 2008, when Adam contacted Warwick- founder and managing director Hans-Peter Wilfer about building a bass with his specific specifications and requirements. In 2010 the first Adam Clayton Signature model, the Warwick Reverso was born.