Universal Audio

OX AMP TOP BOX od Universal Audio * Load box a speaker emulator pre elektrónkové zosilňovače (Test)

ox_amp_top_box

Krabička, ktorá gitaristovi umožní vybudiť lampy na kombe tak, aby v dôsledku zvýšenej hlasitosti nepopraskali spoluhráčom ušné bubienky, či sklá na dome. 

Novinky spoločnosti DISK Multimedia (jeseň 2017)

Audified: Synergy R1 Reverb * PreSonus: StudioLive 16.0.2 USB * ESI: U108 PRE * PreSonus: UC Surface, QMix a Studio One Remote * IK Multimedia: ARC System 2.5 * AVID: Sibelius 8.6 * IK Multimedia: iRig Mic HD2 * Universal Audio: OX Amp Top Box * RØDE: VideoMic Pro+

UNIVERSAL AUDIO UAD-2 (test)

juraj_kupec_uad

O plug-inoch od firmy Universal Audio sa v poslednej dobe hovorí medzi ľuďmi, ktorí pracujú s hudbou, mixom a mastrom, čoraz častejšie. A nie je to vôbec náhoda.

Nový Populár 2/2015 uvádzajú Shina a Dano Longital

Longital

Nový Populár 2/2015 uviedli Shina a Dano Longital, s ktorými sme sa stretli na festivale Colours Of Ostrava 2015. Longital zahrali, porozprávali o "Najlepšej slovenskej hudbe" a ako jedna z troch kapiel (Slovensko na Colours zastupovalo celkom 5 interpretov) reprezentovali aj vydavateľstvo Slnko records. 

Universal Audio: Nová generace audio rozhraní Apollo

Universal Audio přichází s novou generací audio rozhraní Apollo. Přináší vylepšené ADDA převodníky, rozhraní Thunderbolt 2 pro Mac s možností kaskádování až 4 kusů Apolla a 6 kusů DSP jednotek UAD-2. Všechny modely Apollo obsahují vestavěnou DSP jednotku UAD-2 s plug-iny Neve, API, SSL, Studer a mnoha dalšími.