nový singel

Kapela Leisure má Život bez záruky

Bratislavská kapela Leisure so speváčkou Kristínou Sabo prichádza po satirickom a dráždivom singli Lucky You Can Pay My Bills s vážnejšou témou, ktorou podľa svojich slov "tak trochu tne sama sebe do živého".

Matej Koreň prichádza s novým singlom a lyrics videom - Kocka pána Rubika

Pieseň je o žene, o ženách. Rubikovu kocku som nikdy nezložil, tak aspoň pesničku – o nevypočítateľnej  žene, o ktorej si myslíš, že ju máš a ona ti stále uniká.

Where’s The Revolution * vypočujte si nový singel z pripravovaného albumu Spirit skupiny Depeche Mode

Dave Gahan: "S Jamesem Fordem a celým produkčním týmem jsme nahráli album, které věřím, že je opravdu silné. Jak ve svém zvuku, tak i jeho poselství.”

Nová pieseň Barbory Hazuchovej má dodať silu všetkým ženám, ktoré boli alebo sú sklamané

Nová pieseň rodáčky z Liptovského Mikuláša, ktorej fanúšikovská základňa sa okamžite rozrástla potom ako sa Barbora objavila v jednej zo sérii Superstar, vznikal niekoľko mesiacov vo viacerých nahrávacích štúdiách.

CARMEL PARADISE vydáva ďalší singel z pripravovaného EP DREAMGIRL * Dead To Me

 

V éteri rádií ešte boduje jej singel Turn Me On, no Carmel Buckingham alias Carmel Paradise už prichádza s ďalšou novinkou! 

Adam Ďurica zverejnil nový singel a videoklip SPOLU

durica

Rok od vydania úspešného platinového albumu Mandolína prichádza Adam Ďurica s novou energickou skladbou, ktorá je zároveň prvou ochutnávkou z pripravovaného albumu. Pieseň sa volá Spolu a videoklip k nej sa nakrúcal v Prahe.

Nová pieseň Tublatanky Spomienka na Ďura Černého je poctou bývalému členovi!

Spolu sme založili Tublatanku, prežili sme  časť života v spoločnej partii a pri všetkých činnostiach a  aktivitách spojených s  Tublatankou. Nášmu nečakane a predčasne zosnulému kamarátovi -  bubenikovi  sme zložili pieseň na pamiatku,  ktorá je poctou jeho práci, životu  a kamarátstvu s nami.