Homes

MLADÁ HUDBA ZO SLOVENSKA (predstavujeme)

Aj v malej krajine ako je Slovensko sa hudba hýbe v cykloch. Posledné tri roky priniesli záplavu novej hudby a čo je potešujúce, zároveň pestrej a na vysokej úrovni.

Homes vydáva debutový dvojsingel v slovenčine pod rodným menom Peter Kravárik

Dvojsingel vznikol na požiadanie začínajúceho českého spisovateľa Grigorija Nikiforova, ktorý Homesa oslovil, aby napísal soundtrack k jeho debutovému románu s názvom Kradli jsme sousedům rajčata.

Homes vydáva videoklip k skladbe „Tell Me About Your Heart When the World Is Asleep“

Minimalistický koncept upevňuje atmosféru samotnej skladby, ktorá je tiež minimalistická – pozostáva len z gitary a spevu: „niekedy je menej viac, takto v skladbe vynikla emócia a s ničím sa tam nepreteká."

Homes vydáva emotívny single „Mama I’m Tired“ a ohlasuje nové EP ‚Neha‘

homes

Počas písania ‚Mama I’m Tired‘ a vlastne celého EP som si prechádzal veľmi ťažkým životným obdobím a prakticky vždy, keď som bol s mamou, som sa jej len „vylieval“ o tom, aký som zo všetkého smutný, frustrovaný a zhrozený.

Indie-folkový pesničkár Homes vydáva svoj debutový album "Lufu"

homes_lufu

Sólovo sa uviedol v roku 2018 prvým singlom „Younger Sun“, ktorým sa ukázal unikátnym melancholickým zvukom inšpirovaným zahraničnými indie a folkovými umelcami, spojeným s netradičným spevom vo falzete.

Homes - Liberation (lyric video)

homes

Sólovo sa uviedol v roku 2018 prvým singlom „Younger Sun“, ktorým sa ukázal unikátnym melancholickým zvukom inšpirovaným zahraničnými indie a folkovými umelcami, spojeným s netradičným spevom vo falzete.

Homes vydal nový singel "Thaw"

homes

Tentokrát sa Homes vracia s novým singlom „Thaw“ (odmäk, topenie sa), ktorý je opäť veľmi atmosférický s ambientnými prvkami a komplexnejšou kompozíciou, ktorá dosahuje dĺžku 6,5 minúty...

Vypočujte si, ako netradične znie mladý slovenský pesničkár HOMES a jeho novinka Younger Sun

Homes je 20 ročný slovenský songwriter, ktorý po niekoľkých inštrumentálnych skladbách a spoluprácach (napr. s reperom Egom na skladbe "Ked Prídem Domov") vydáva svoj prvý sólový singel Younger Sun.

Zoznámte sa - Hømes

Mladý, 18 ročný gitarista z Kežmarku, ktorého vzormi sú Boy and Bear, Justin Vernon, Tommy Emmanuel, Jon Gomm... Pozrite si dva jeho videoklipy.