Slovenský songwriter a producent Homes vydal nový singel, skladbu Broken. Vychutnajte si jej melancholickú atmosféru a zvuk

homes

 

Slovenský songwriter a producent Homes sa naposledy sólovo prihlásil singlom „Thaw“ na začiatku jari. Odvtedy bol neaktívny, kým sa nevrátil spoluprácou s Benom Cristovaom, emotívnou skladbou „Chybíš“ z Cristovaovho EP Kontakt, ktorú spolu predstavili aj naživo na vypredanom koncerte v O2 Aréne v Prahe. Počas svojej pauzy sa Homes aktívne venoval nahrávaniu svojho debutového albumu, ktorý nedávno ohlásil na koniec tohto roku, zatiaľ bez konkrétneho dátumu. 

Pred albumom ešte vydáva posledný single – cover na skladbu „Broken“ od kanadského pesničkára Patricka Watsona. Kontrastne voči jeho predošlým singlom je „Broken“ vo svojom aranži veľmi minimalistický, pozostávajúc „iba“ z elektrickej gitary a spevu. Homes stavil na intímnu, melancholickú atmosféru skladby, ktorej na dynamike pridávajú len mierne gradácie a klesania gitár a emotívne prevedenie spevu. Skladbe nechýba ani dávka melanchólie, ktorá je pre Homesovu hudbu špecifická.  

Link: https://ampl.ink/d25Ay