Native Instruments

NI Komplete Kontrol M32 * mikro keyboard kontroler (test)

miko_kontroler

Komplete Kontrol M32 je určený najmä pre začínajúcich producentov, hudobníkov na cestách, alebo jednoducho ľudí, ktorí bojujú o voľné miesto na stole.

NI KOMPLETE KONTROL A * Klávesový MIDI kontroler (test)

komplete_kontrol_a

 Native Instruments posunuli hranicu budgetových klávesov o niečo vyššie a predbehli konkurenciu v tom najdôležitejšom pre hudobníka - kvalitnej klaviatúre.

Native Instruments - Maschine Mikro MK3 (novinka)

maschine_mikro_mk3

Najmenší Maschine Mikro MK3 dostal nový dizajn a rovnaký softvér ako Maschine MK3, tomu ešte 1,6 GB banku samplov, nástrojov, loopov, presetov a mnoho ďalšieho.

NI Maschine Jam (produkčný a koncertný systém, test)

Kontrolér Maschine Mikro, Mk2 a Studio od nemeckého výrobcu Native Instruments je známy a u užívateľov veľmi obľúbený pokračovateľ legendárneho Akai MPC, čiže novodobý drum machine, ktorý ponúka súčasné technológie, špičkové továrenské prevedenie a prepracované softvérové užívateľské prostredie.

Native Instruments Komplete 11

Extrémne syntetizátory, klasické bicie, epické samplované nástroje plus špičkové samplovacie a kompozičné platformy REAKTOR a KONTAKT.

NI MASCHINE STUDIO + MASCHINE 2.0 * kontrolér a softvér (test)

Studio je označenie pre najnovší prírastok do rodiny kontrolerov Maschine. Pre tých ktorí o Maschine ešte nepočuli, ide o Groove Production Studio, čiže mobilný systém so 16 podsvietenými viacfarebnými (tlakovo citlivými) padmi na vytváranie groovov, beatov, rytmických slučiek a zároveň je to kontroler na ovládanie softvéru Maschine...