Vianoce

Vianočná pieseň v podaní Zuzany Hrvoľovej zahreje nejedno srdce

Speváčka a herečka Zuzana Hrvoľová, známa aj z Ďurovčíkových muzikálov, prichádza v predsviatočnom období so skladbou Želanie plnou kúzla Vianoc.

MOST POPULAR * december 2020

most_popular

Andrej Turok, Dušan Tvorík, Peci Uherčík, Vianoce, Blanch, CHVM, Kiero Grande, Nikola Bankov, gramofón, Akai, Sitra Archa

Mojich Top 5 vianočných platní

top_5

Ktorých päť albumov sa podľa (a pre) nášho autora Vlada Leksu najviac viaže s obdobím Vianoc...

DIEŤA V NÁS vianočná pieseň zoskupenia Cmorik, Griglák, Hevier, Uherčík

cmorik_uhercik_griglak_hevier

Nahrávka vianočnej piesne Dieťa v nás bola realizovaná v spolupráci so Symfonickým orchesterom Slovenského rozhlasu a Dievčenským speváckym zborom SRo, pod taktovkou Adriana Kokoša. 

Sima Martausová ponúkne „Čaro obyčajných vecí“ na troch vianočných koncertoch!

sima_martausová

Tentoraz jej piesne zaznejú v sprievode sláčikového kvarteta. Zaspieva svoje najväčšie hity, ale aj úplné novinky, napríklad veľmi úspešný singel „Nenahraditeľná“. Nenechajte si ujsť vianočné koncerty Simy Martausovej! Prvý je už 3.12.2018 v Bratislave. 

Skupina HRDZA predstavuje nový vianočný klip

hrdza

Skupina Hrdza vydala nový vianočný singel Žehnaj dieťa. Je to autorská pieseň lídra skupiny, Slavomíra Gibartiho, ktorá nevznikla primárne k Vianociam, ale napísal ju koncom septembra pre svoju tretiu dcérku, ktorá sa má narodiť koncom roka.

Čo si želá ROuMY na Vianoce?

roumy

Autorka a speváčka Romana ROuMY Hlobeňová predstavuje v týchto dňoch fanúšikom svoju staronovú vianočnú pieseň Želanie aj s milým videoklipom.

Jiří Pavlica a Hradišťan ohlasujú čas príchodu betlehemského svetla

pavlica_hradistan_svetlo

Album Pozdraveno budiž světlo je nahrávka pro dlouhé zimní večery. Je totiž plná nejen těch nejkrásnějších vánočních koled, které Jiří Pavlica a Hradišťan natočili, ale obsahuje i písně, jež se vážou k časům adventním, příchodu nového roku a celému období, kdy večery jsou delší než dny a krajinu pokrývá sníh.