IK Multimedia

Nový Populár 4/2018 práve v predaji

Keďže reálny život po Vianociach a Novom roku začína až v týchto dňoch, dovoľte nám pripomenúť, že naša štvrťročná práca je práve v predaji. Ďakujeme za priazeň.

iRig Acoustic Stage * pódiový systém ozvučenia akustickej gitary (test)

Najdôležitejší z pozitívnych efektov systému iRig Acoustic Stage je ten, že keď si po prvý krát po pripojení vypočujete reprodukovaný zvuk svojho nástroja, aj z reproduktorov rozpoznáte jeho farbu a charakter ako pri akustickej hre.

IK Multimedia: UNO Synth

uno_synth

Jedná se o snadno programovatelný analogový monofonní syntetizér s velkou škálou funkcí a ve velmi kompaktním provedení.

Novinky spoločnosti DISK Multimedia (jeseň 2017)

Audified: Synergy R1 Reverb * PreSonus: StudioLive 16.0.2 USB * ESI: U108 PRE * PreSonus: UC Surface, QMix a Studio One Remote * IK Multimedia: ARC System 2.5 * AVID: Sibelius 8.6 * IK Multimedia: iRig Mic HD2 * Universal Audio: OX Amp Top Box * RØDE: VideoMic Pro+

IK Multimedia iRig Nano Amp (test miniatúrneho komba)

irig_nano

„Kapesní“ zesilovač, který je „otevřený“ kytarovým simulacím iOS platformy se mi nemohl na redakční stůl dostat v lepší čas – ano, společně s Ježíškem mě navštívil i iPad Pro.

IK MULTIMEDIA iRIG AMPLITUBE ACOUSTIC * mikrofónový snímač akustickej gitary (test)

iRig Acoustic využijete s klasickou i westernovou gitarou, pretože nie je závislý od kovových strún, ako magnetický snímač na vkladanie do otvoru.

IK MULTIMEDIA i-LOUD * prenosný bluetooth stereo monitor (test)

40 wattové prenosné zariadenie iLoud sa vyníma v neprebernej záplave všakovakých USB repráčikov od tých najmenších až po tie trochu väčšie. A treba priznať, že dnes už aj tie prťavé nehrajú vôbec zle.

IK Multimedia – iKlip Case

iklip

IK Multimedia představuje nově navržené ochranné pouzdro pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Pouzdro má vestavěný polohovatelný stojan, který lze použít ve čtyřech různých úhlech na výšku či šířku. Je ideálním nástrojem při tvorbě hudby, surfování po internetu, čtení e-knih, video-chatování a mnohé další.