program

Program festivalu Viva Musica! 2021

viva_musica

Medzinárodný festival Viva Musica! pripravil na leto opäť pestrý hudobný program. Od 17. júla do 14. augusta 2021 ponúkne desať koncertov na rôznych miestach v Bratislave. 

44. Gitarový festival J. K. Mertza * BRATISLAVA, 16. – 22. jún 2019

mertz

Gitarový festival J. K. Mertza prináša publiku špičkové gitarové umenie už 44 rokov. Gitara sólo aj v rôznych komorných zoskupeniach poteší svojich priaznivcov na začiatku Kultúrneho leta a Hradných slávností Bratislava 2019.

Štvrtý ročník Zvuk for Štiavnica predstaví to najzaujímavejšie zo súčasnej európskej hudby

zvuk_for_stiavnica

Nové tváre, ale aj ostrieľaní hráči domácej a európskej scény! Hudobný maratón v najkrajších zákutiach Banskej Štiavnice sa uskutoční v dňoch 21.-23. júna.

Slovenské Alternatívne Leto 2019

sal_2019

Slovenské alternatívne leto otvorí svoje brány aj tohto roku a 26-27. 7. 2019 vás teleportuje do víru zábavy, kvalitnej hudby, nezabudnuteľných divadelných predstavení a ďalších súbežných podujatí, ktoré vám nedajú vydýchnuť a zanechajú vo vás spomienky, ktoré len tak ľahko nezmiznú.

11. ročník ONE DAY JAZZ FESTIVALU 2019 prináša opäť novinky

one_day_jazz

Prinášame tých najkvalitnejších medzinárodných umelcov, ktorí podporujú vznik spolupráce slovenských a zahraničných hudobníkov v spoločných projektoch.

Nová Cvernovka predstavila svoj kultúrny program

nova_cvernovka

Jej programový plán pre návštevníkov na rok 2018 je postavený na rôznorodosti, diverzite, spoločenských presahoch a autentickosti.

Víkend plný umenia Tatra Flowers prichádza

tatra_flowers

Do krásneho prostredia slovenskej prírody zavítajú vzácni hudobní hostia; osobnosti, ktorých hudobná tvorba je pre Slovensko a naše kultúrne dedičstvo pýchou podobne, ako prírodné krásy Vysokých Tatier.

Konvergencie 2017 * program

Otvárací koncert s Bratislava Hot Serenaders a hosťami Milanom Lasicom a Petrom Lipom (18. 9.) je vypredaný, dirigentom večera s fenomenálnym izraelským mandolinistom Avim Avitalom (24. 9.) bude Peter Breiner...