Sziget pridáva do predaja lístky na Eda Sheerana

ed_sheeran

 

Posledná šanca kúpiť si vstupenky na koncert Eda Sheerana na Szigete bude tento štvrtok 30. mája.Organizátori jedného z najlepších európskych festivalov pridajú do predaja 2.000 lístkov na 7. augusta. Lístky sú v predaji výhradne na www.szigetfestival.com.

 

Medzi tohtoročnými headlinermi popri Edovi Sheeranovinájdete aj mená ako Foo Fighters (13.8.)Post Malone (11.8.)Florence + The Machine (12.8.)Twenty One Pilots (13.8.),Macklemore (10.8.),The 1975 (8.8.)The National (10.8.) Martin Garrix (9.8.). Ak patríme medzi fanúšikov Foo Fighters či Twenty One Pilots, nerozmýšľajte nad kúpou lístkov dlho. Organizátori aj na ich koncerty, ktoré budú 13. augusta, hlásia posledné vstupenky v predaji. Sziget patrí medzi Slovákmi medzi obľúbené a vyhľadávané festivaly. Láka ich najmä kvalitným a pestrým line-upom, ale aj krásnym prostredím, kde sa festival koná. Sziget ponúka nielen hlavné pódium a svetové hviezdy, na zelenom ostrove v centre Budapešte nájdete desiatky programových miest, plných hudby, umenia, zábavy a športu. 

Thinking Out Loud

 

Ed Sheeran len pred pár dňami oznámil na júl vydanie nového albumu No. 6 Collaboration Project. Na nahrávke sa spolu s Edom môžu fanúšikovia tešiť aj na Justina Biebera a ich spoločný hit I Don´t Care. Na novinke sa objavia aj ďalší hostia, tí však v tomto momente nie sú známi. Isté je však už teraz, že aj skladby z nového albumu zahrá Ed Sheeran na svojom augustovom koncerte v Budapešti. Odznie tam aj množstvo ďalších hitov, ktorých ma tento spevák, hudobník a skladateľ na konte veľké množstvo. 

I Don´t Care (with Justin Bieber)

 

 

Sziget festival ponúka fanúšikom 1-, 3-, 5- a 7-dňové vstupenky. Bližšie informácie o festivale a vstupenkách nájdete na www.szigetfestival.com