mikrofón

RODE TF-5 * pár malomembránových kondenzátorových mikrofónov (test)

S autami je to takto: Môžeš mať limuzínu za milión alebo ojazdený sedan za tisícku a do cieľa ťa odvezú obe. No a s mikrofónmi je to tak nejak podobne...

BEYERDYNAMIC FOX * kondenzátorový USB mikrofón (test)

beyerdynamic_fox

Mikrofón s veľmi kvalitným zvukom, robustnej konštrukcie a s veľmi sympatickou možnosťou pripojenia k smartfónom. V tejto cenovej relácii (okolo 180 Eur) je to veľmi dobrá investícia.

IK MULTIMEDIA IRIG MIC HD2 * digitálny ručný mikrofón (test)

irig_mic

Asi každý novinár, reportér, alebo vloger sa stretol s otázkou, aký mikrofón mu pri práci najviac pomôže – zaručí zrozumiteľný, neskreslený záznam zvuku, pokiaľ možno v kvalite publikovateľnej bez straty followerov aspoň na internete.

SENNHEISER AMBEO VR MIC * ambisonický mikrofón (test)

Namiesto bežného dizajnu tento robustný kondenzátorový mikrofón ukrýva kvadratické usporiadanie štyroch spárovaných kapsúl.

RODE Microphones: Wireless Go

rode_wireless

Wireless GO je nejmenší a nejuniverzálnější bezdrátový mikrofonní systém na světě. Malý a ultra lehký vysílač (TX) i přijímač (RX) pracují na pásmu 2.4GHz s 128bitovým šifrováním.

SENNHEISER HANDMIC DIGITAL * Test reportážneho mikrofónu

handmic_iphone

Profesionálny reportážny mikrofón Handmic Digitalje určený na priame pripojenie do mobilných zariadení iPhone, iPad, iPod a zároveň je kompatibilný s počítačmi Apple aj PC.

RODE: VideoMic Pro Rycote

RODE redesignovalo jeden ze svých nejúspěšnějších video mikrofonů určených pro DSLR a malé videokamery – VideoMic Pro. Nový model VideoMic Pro Rycote se pyšní (jak již název napovídá) integrovaným odpružením  Rycote® Lyre® takže již nehrozí žádné opotřebení, průvěsy či praskání gumiček.

AUDIX CX 212 B * veľkomembránový kondenzátorový mikrofón

Mikrofóny Audix sú čoraz známejšie medzi zvukármi na celom svete. Výrobný program tejto značky ponúka širokú škálu mikrofónov pre live aj štúdio inštalácie.