MOST POPULAR * júl - október 2022

most_popular

 

1. Čo prináša Nový Populár 3/2022
Na sklonku leta vychádza 3. tohtoročné číslo časopisu Nový Populár. Titulnú stránku po druhýkrát v histórii časopisu obsadil Pavol Hammel, tentoraz pri príležitosti koncertného turné k 50. výročiu vydania albumu Zelená pošta.

2. VLADO KOLENIČ * Taktici
Vždy sme boli veselí a uvoľnení. Hrali sme pre ľudí a mali sme z toho srandu.

3. BOSE S1 Pro * Test kompaktného multipozičného PA
Jedná sa o prenosný reproduktor kombinovaný s trojkanálovým zabudovaným zosilňovačom.

4. JERRY LEE LEWIS * život s kliatbou rock’n’rollu
Životopis Jerryho Lee Lewisa je metaforou škandálov aj tragédií, ale predovšetkým fantastického rock’n’rollu.

5. Príbeh menom Milan André
Narodil som sa síce v Montreale, ale mama pochádza z Nitry, takže sme každé dva roky striedavo chodili za otcovou rodinou do Ameriky a k maminej rodine na Slovensko...

6. DANIEL ŠPINER * Ľudia chcú veci ináč
Klavirista, ktorý už desiaty rok hrá s Katkou Koščovou, druhý rok s Katkou Knechtovou, spolupracuje s Andrejom Šebanom, nahral dva albumy s Andym Belejom, má vlastný projekt COIMP, hrával s Máriom „Gapom“ Garberom aj s Mlokmi, s Davidom Kollárom nahral jeden album, pričom hosťoval aj na jeho filmových projektoch.

7. Roman Kraic 1.III.1963 - 12.X.2022
Roman, nenápadný, tichý a citlivý hráč, stál pri zrode mnohých zoskupení, ktoré mali cveng na klubovej alebo aj celonárodnej scéne (Bluesweiser, Electric Blues Band).

8. Joe Sumner, syn svojho otca
Na Stingovom koncerte v Košiciach bol jeho predskokanom istý Joe Sumner. Podoba s hlavným účinkujúcim nie je náhodná. Joe Sumner je synom Gordona Sumnera, známeho pod menom Sting.

9. MADE 2 MATE * Stvorení pre stvorenie
Kapela, ktorá v deväťdesiatych rokoch prelomila sladké driemoty domácej popovej scény a svojimi hitmi ako Do U Love Me alebo Dream On otvorila okná do sveta.

10. ZUZANA NAVAROVÁ * Skřivan až zanechá mě blízko hvězd…
Bola to tajomná, autentická a neopakovateľná žena. Bola umelkyňou v pravom slova zmysle. Ako Prométeus. Išla niekam, kde nik iný pred ňou nebol, a priniesla odtiaľ niečo, čo tu dovtedy nebolo.

 

Nové vydanie v predaji - objednať TU

 

Článok patrí k časopisu: